Facebook

Základní výcvik

Máte štěňátko, odrostlého pubertáka či dospělého jedince a chybí vám základní ovladatelnost? Přihlašte se do našeho skupinového výcviku. Začněte první lekcí, kde se rozhodnete, zda by vám vyhovoval kurz deseti lekcí, nebo se tu a tam zastavit jen na lekci.

 

Co vše se u nás v Hloubětíně naučíte?

Základní ovladatelnosti, chůzi na vodítku, aby pejsek netahal, přivolání, sedni, lehni, vstaň, aportování, odložení pejska na místě, zdolávání překážek. V případě zlozvyků si vysvětlíme, jak je překonat. Jakýkoliv další problém, který s pejskem máte, rozebereme a poradíme, co s ním.

Dobré vedení vašeho psa začíná od samé intonace hlasu, pochvaly a vymezení mantinelů, co si pes může dovolit. Dbáme na to, aby celý výcvik měl pozitivní motivaci a zůstalo se u „výcviku hrou“, proto doporučujeme začít již od malého štěněte, přestože si můžete myslet, že je štěňátko na výcvik ještě malé. Štěně velmi rychle vyroste a najednou budete mít doma chlupatého teroristu a výcvik se stane náročnějším.

Budete-li po kurzu spokojeni, můžete se stát členy a třeba se věnovat i dalším psím aktivitám.

 

Děti od osmi let mohou mít vlastní kategorii

Děti zařazujeme do vlastního družstva, kde se formou hry pozvolna učí komunikovat se svým pejskem. Nejedná se o klasický výcvik, neboť děti nemají do jistého věku schopnost učení někoho jiného. U nás se děti naučí s pejskem správně komunikovat, aby pejsek začal děti při hře správně vnímat. Ty mají obrovskou radost, když je pejsek následuje a vyhoví jim. Síla je v jednoduchosti.

 

Co tedy s sebou na cvičák

Oblíbenou hračku pejska, voňávé měkké pamlsky, obojek (nejlépe polostahovací) a vodítko (kšířy a flexi vodítko jsou vhodné). Na první lekci nezapomeńte na očkovací průkaz.

Aktuální informace o termínech tréninků zjistíte na telefonním čísle 602 200 270. Prosíme pošlete SMS.

 

Další informace

Máme osvětlený prostor na cvičáku, takže i v zimním čase se scházíme za tmy.

 
1209255_10200724235490062_141502806_n