Facebook

Ostatní aktivity

Kromě výcviku, tréninků různých psích sportů, podpory problematického chování psů a výživového poradenství se naše organizace zaměřila i na zcela nový projekt:

Projekt pomoc pejskům od široké veřejnosti.
V současné době se nabízí i nová forma možnosti získání finančních prostředků z nákupů krmení a doplňků stravy pro psy.
Z průzkumu a referencí se zaměřujeme na dvě firmy, které nám daly smysl pro budoucnost tvoření pasivních finančních prostředků na základě velmi zdravých produktů nejen pro naše pejsky.

1. Útulky mají již tu výhodu, že o nich veřejnost ví
2. Je spousty sponzorů, kteří raději objednají přímo produkty
3. Útulek vlastní svůj E-shop, který má poskytnutý od spolupracující firmy
4. Každý dárce může rovnou objednat přímo z e-shopu – vy jen navrhujete, co vám momentálně nejvíc pro pejsky chybí – dárce objedná
5. Každá objednávka, která proběhne přes vlastní E-shop sbírá finance, které útulku náleží a tvoří si svůj vlastní příjem, který se do budoucna vyvíjí v pasivní příjem
6. Útulek profituje ze dvou zdrojů: přímá objednávka produktů a finanční příjem od poskytované firmy
7. Ze strany útulků není zátěž
8. Pomoc podpory od nás dobrovolníků, kteří projekt podporují
9. Zdraví pejsků na prvním místě, obchodujeme pouze se zdravými produkty bez chemie a nepodporujeme výrobce, kde na prvním místě se starají o komerční reklamy

V současné době je prvním „průkopníkem“ nezisková organizace Člověk a pes, o kterou se starám já osobně a od které se tento projekt může dále posunout i k vám.
A pro útulky i dočasné péče to zdvojnásobí podporu, kterou neustále hledáme mezi dobrými lidmi.

Písemná forma je prvním krokem, jak celé vše posunout k vašim otázkám a nastavit budoucí spolupráci která má dlouhodobý smysl.

pořádáme několikrát do roka různé akce: intenzivní tréninky, hobby závody, sportovní dny pro plemeno, řízené tréninky v coursingu.
Neoficiální závody, nemusí mít jasně daná pravidla, ale každý pořadatel si v tomto případě závod upravuje do zlehčené podoby, aby začinající kynologové nemuseli mít obavy z obtížnosti a mohli se zúčastnit i naprostí začátečníni.

Pořádáme sportovní dny pro různá plemena, kdy si chovatelé od svého plemen zvolí sport, který by je zajímal. V současné době je velmi oblíbený zcela nový sport dog racing. Zároveň se majitelé zajímají i o agility a další zcela nové sporty jako je hoopers a cross-běh se psem přes překážky.

Pořádáme i tábor psích sportů a za sebou máme čtvrtý ročník.

Akce jsou časové i finančně  náročné a protože jsme začali tepve v roce 2013 a není nás ještě pro pořádání různých akcí dostatek, uvítáme každého, kdo má rád zvířata a chtěl by jakýmkoliv způsobem pomoci.
I přesto máme již za sebou poměrně dost různých závodů a v roce 2017 byl zařazen i zcela nový sport cross- běh přes lehké překážky se psem na 300 a 400 m.

Věnujeme se i  náboru dětí a mládeže v oblasti kynologických aktivit a rádi bychom je zasvětili do psích sportů s vlastním pejskem.
Pro tuto oblast je velmi náročný marketing, aby se o nás rodiče dětí dozvěděli a chtěli tuto aktivitu pojmout jako pravidelnou zájmovou činnost.

Hledáme vhodné sponzory, kteří by nám v této oblasti byly schopni vyjít vstříc a my se mohli časem pochlubit, jak pražská omladina umí ovládat sportovně svého pejska a nebojí se vyjet na  různé závody.

Ležet na gauči u TV nebo ovládat pc umíme již všichni. Pojďme se věnovat našim pejskům a umožněmě jim to, co je nesmírně baví.

foto vršek 1