Facebook

Coursing

Stává se vám u procházky, že vás pes utahá mnohdy více, než byste si přáli, zatímco váš svěřenec je stále svěží a nabitý elánem? Máme pro vás tip, jak lze jednoduše využít při procházce zajímavý jednoduchý psí sport, který nejen zvýší kondici vašemu psímu miláčkovi, ale přinese radost vám oběma.

Coursing je druh sportu, kde běhá pejsek po louce za umělou návnadou. Dalo by se to přirovnat k chrtím dostihům, jen s tím rozdílem, že coursing se běhá v terénu na louce. A baví to každého pejska, který rád aportuje nebo je nabitý energií a při procházce se jen tak neunaví.
A ještě stojí za zmíňku, že poslední tři roky je v republice si podobný sport coursingu, se kterým se můžete seznámit na tomto odkaze: www.ceskydogracingklub.cz

Psí sporty jsou velmi oblíbené a když se najde nějaký, který není náročný na Váš čas a nemusíte řadu měsíců psa k této zálibě cvičit, o to je to zábavnější. Docházení tedy na cvičák není vůbec podmínkou.

Takže máte ojedinělou možnost vyzkoušet jak by to Vašeho pejska bavilo a vlastně i vás. U nás můžete zkusit jednu ukázkovou lekci nebo se přikloníte k pravidelnějšímu trénování.
Navíc jsme v Praze jediná tréninková základna, která může oficielně zapisovat i řízené tréninky, které jsou potřebné před zahájením závodní kariéry.
Kurzy – lekce pro naprosté nováčky pořádáme dle zájmu přímo na našem cvičáku v Hloubětíně, kde se pes seznámí se střapcem na rovinkách.
Pro dospělé psy, kteří již běhají máme k dispozici tří místa. Praha, Stará Boleslav a Kozly. Louky jsou potřeba střídat, aby se pes nenaučil švindlovat, pokud by se stavěly stále stejné tratě.

U tohoto sportu jsou výsledky velmi rychlé, stačí to pejskovi několikrát ukázat. Vůbec nezáleží na rase a velikosti a jestli máte křížence také nesouvisí s velikostí. Trénink můžete začít již od štěněčího věku, cca pěti-šesti měsíců.
Zkušení instruktoři se vám budou plně věnovat, takže si můžete vyzkoušet tento jednoduchý zajímavý psí sport, kde psa utaháte a Vaše energie zůstane nedotčená.
Chcete-li začít, spojte se tel. s Renatou. 602 200 270

5977 5969 5856 3215 305631553191