Facebook

Základní výcvik

Máte štěňátko, nebo již odrostlého pubertáka či dospělého jedince a chybí Vám základní ovladatelnost?

Přihlašte se do našeho skupinového výcviku. Můžete začít první lekcí, kde se rozhodnete, zda by Vám vyhovoval kurz deseti lekcí, nebo tu a tam se zastavit na jednu lekci.

Více podrobností  jak s námi začít najdete na www.vycvikhrou.cz

Co vše se u nás v Hloubětíně naučíte? Základní ovladatelnosti, chůze na vodítku, aby pejsek netahal, přivolání, sedni, lehni, vstaň, aportování, odložení pejska na místě, zdolávání překážek.

V případě zlozvyků si určitě vysvětlíme jak na to nebo jakýkoliv další problém pejska rozebereme a poradíme co s tím.
Dobré vedení Vašeho psa začíná od samé intonace hlasu, pochvaly a vymezení mantinelů, co si pes může dovolit.
Dbáme na to, aby celý výcvik měl pozitivní motivaci a zůstalo se u „výcviku hrou“, proto doporučujeme začít již od malého štěněte, přesto, že Vy osobně si můžete myslet, kolik máte ještě času. Štěně velmi rychle vyroste a najednou budete mít doma chlupatého teroristu, tím se výcvik stává náročnějším.
Budete-li  po kurzu spokojeni, můžete se stát členy a třeba se věnovat i dalším psím aktivitám, které najdete na našich stránkách.

Zvláštní kategorie dětí od 7. let.
Děti zařazujeme do vlastního družstva a formou hry se pozvolna učí komunikovat se svým pejskem. Nejedná se o klasický výcvik, neboť děti  nemají do jistého věku vjem na učení někoho jiného. U nás se děti naučí s pejskem správně komunikovat, při hře pejsek začne děti vnímat a  ty mají obrovskou radost, když je pejsek následuje a vyhoví jim v jednoduchosti.

Co tedy s sebou na cvičák: Oblíbenou hračku pejska, voňávé měkké pamlsky, obojek (nejlépe polostahovací) a vodítko ( kšířy a flexi vodítko není vhodné).
Na první lekci nezapomeńte na očkovací průkaz.

V záložce tréninky najdete kdy trénujeme. Zpravidla úterky a neděle. Hlásit se den předem na tel. 602200270. Nejlépe sms.

Máme osvětlený prostor na cvičáku, takže i v zimním čase se scházíme za tmy.

1209255_10200724235490062_141502806_n