Facebook

Ostatní aktivity

Kromě výcviku a tréninků různých psích sportů, pořádáme několikrát do roka různé akce: intenzivní tréninky, hobby závody, sportovní dny pro plemeno, řízené tréninky v coursingu.
Neoficiální závody, nemusí mít jasně daná pravidla, ale každý pořadatel si v tomto případě závod upravuje do zlehčené podoby, aby začinající kynologové nemuseli mít obavy z obtížnosti a mohli se zúčastnit i naprostí začátečníni.

Pořádáme sportovní dny pro různá plemena, kdy si chovatelé od svého plemen zvolí sport, který by je zajímal. V současné době je velmi oblíbený zcela nový sport dog racing. Zároveň se majitelé zajímají i o agility a další zcela nové sporty jako je hoopers a cross-běh se psem přes překážky.

Pořádáme i tábor psích sportů a za sebou máme čtvrtý ročník.

Akce jsou časové i finančně  náročné a protože jsme začali tepve v roce 2013 a není nás ještě pro pořádání různých akcí dostatek, uvítáme každého, kdo má rád zvířata a chtěl by jakýmkoliv způsobem pomoci.
I přesto máme již za sebou poměrně dost různých závodů a v roce 2017 byl zařazen i zcela nový sport cross- běh přes lehké překážky se psem na 300 a 400 m.

Věnujeme se i  náboru dětí a mládeže v oblasti kynologických aktivit a rádi bychom je zasvětili do psích sportů s vlastním pejskem.
Pro tuto oblast je velmi náročný marketing, aby se o nás rodiče dětí dozvěděli a chtěli tuto aktivitu pojmout jako pravidelnou zájmovou činnost.

Hledáme vhodné sponzory, kteří by nám v této oblasti byly schopni vyjít vstříc a my se mohli časem pochlubit, jak pražská omladina umí ovládat sportovně svého pejska a nebojí se vyjet na  různé závody.

Ležet na gauči u TV nebo ovládat pc umíme již všichni. Pojďme se věnovat našim pejskům a umožněmě jim to, co je nesmírně baví.

foto vršek 1