Facebook

Hoopers

A máme tady i zcela nový sport, který pronikl do naší republiky a velmi souvisí s agilitami.

Je vhodný pro každého, kdo si netroufá na klasické agility nebo naopak pro osoby, které nemohou příliš běhat či vůbec, protože je potkal nějaký úraz. A také pro seniory.
Nebo mají pejska po nějakém úraze, kde by mu skákání vadilo a také i pro psy s těžší stavbou a váhou těla, či starší psy.
Vhodné pro pejsky od útlého štěněčího věku, na rase nezáleží
Zajímá vás to?
Přihlaste se na trénink, začínáme pravidleně, viz záložka tréninky nebo skupina na FB  - Hoopers – agility Hloubětín

HOOPERS

Tento sport vtrhl do naší republiky a zcela jí zaplavil. Plno majitelů psů zajásalo, že se konečně objevil sport, který vzdáleně připomíná agility, leč jej mohou dělat i psi, kterým by u agilit vadilo skákání.
Psi se zdravotním handikepem (NUTNÁ  lékařská zpráva že pes může sportovat), psi, kterým skákání vadí ohledně jejich proporce těla, psi, kteří mají tu smůlu, že v agilitách přerostli do větší kategorie a páničci s nimi takto vysoké překážky skákat nechtějí, atd.
Proč si vybrat právě hoopers je na zvážení každého z nás. Třeba se i páník agilit bojí, že by svého psa na parkuru nezvládl, že neumí či nemůže běhat no a tento sport je prostě pro tyto lidi velmi vhodný.

Přípravku s tréninky povede zkušená instruktorka Renata Hofmann s letitými zkušenostmi ze sportovní kynologie i agilit.  Vrcholové zkoušky, dvojnásobná mistryně ČR ve sportovní kynologii. Zakladatelka nového sportu Český dog racing klub.

Stačí se přihlásit den předem na tel. 602 200 270.
V záložce tréninky najdete kdy trénujeme. Zpravidla úterky přes zimu, další dny dle  možností.

Máme osvětlený prostor na parkur, takže i v zimním čase se scházíme za tmy.

Sendy oblouk hooperes Esty